Szkoła Równych Szans
(wiecej)
LOGO
(wiecej)

Ważne wydarzenia

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU W SZKOLE

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU W SZKOLE

      W piątek, 6 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Chcieliśmy tym samym przekonać siebie i innych że człowiek radosny to człowiek szczęśliwszy. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych .

       Uczniowie tego dnia przyszli do szkoły ubrani w radosne, kolorowe barwy. Wielu z nich ubrało także jakiś garderobiany detal, którego zadaniem było wywołać uśmiech na twarzy innych. I udało się !

        Wielką furorę zrobiła jedna z nauczycielek, Pani Basia, która pojawiła się w szkole w blond lokach i ogromnych okularach. Równie tajemniczą postacią była Miss Clown w kolorowej peruce, z czerwonym nosem, czyli (jak się potem okazało) Pani Ewa. Wielu uczniów miało problem z rozpoznaniem tych tajemniczych dam. Sami uczniowie wykazali się także wielką pomysłowością, zakładając rożne zabawne dodatki. Tego dnia w szkole było radośnie i kolorowo.

        Teraz przed nami jeszcze konkurs na najbardziej uśmiechniętą klasę. Uczniowie wraz z wychowawcami wykonali klasowe selfie, na które wkrótce będą mogli głosować wszyscy uczniowie. Wygra klasa, która zbierze najwięcej głosów. Wybór będzie naprawdę trudny, bo wszystkie fotki mają to coś!

 

<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA