Ważne wydarzenia

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU W SZKOLE

W piątek, 6 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Chcieliśmy tym samym przekonać siebie i innych że człowiek radosny to człowiek szczęśliwszy. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych .

Uczniowie tego dnia przyszli do szkoły ubrani w radosne, kolorowe barwy. Wielu z nich ubrało także jakiś garderobiany detal, którego zadaniem było wywołać uśmiech na twarzy innych. I udało się !

Wielką furorę zrobiła jedna z nauczycielek, Pani Basia, która pojawiła się w szkole w blond lokach i ogromnych okularach. Równie tajemniczą postacią była Miss Clown w kolorowej peruce, z czerwonym nosem, czyli (jak się potem okazało) Pani Ewa. Wielu uczniów miało problem z rozpoznaniem tych tajemniczych dam. Sami uczniowie wykazali się także wielką pomysłowością, zakładając rożne zabawne dodatki. Tego dnia w szkole było radośnie i kolorowo.

Teraz przed nami jeszcze konkurs na najbardziej uśmiechniętą klasę. Uczniowie wraz z wychowawcami wykonali klasowe selfie, na które wkrótce będą mogli głosować wszyscy uczniowie. Wygra klasa, która zbierze najwięcej głosów. Wybór będzie naprawdę trudny, bo wszystkie fotki mają to coś!

<<   Wrzesień   >>